11. června 2022

Vážení,

 

předprázdninové vydání zpravodaje Naše Bylinka věnujeme prázdninovým produktům, mezi které bezpochyby patří přírodní deodoranty bez chemických příměsí!  Přijďte si k nám vybrat vaši prázdninovou vůni 🏖. Na letní dětský tábor🏕 se bude hodit účinný repelent 🦟 na přírodní bázi, rádi poradíme s výběrem. A do třetice v našem zpravodaji přijměte pozvánku od paní Kabelkové na den plný sportu ⚽️.
Přejeme krásné letní dny!
 

PŘÍRODNÍ DEODORANTY

RAE KOSMETIKA - RODINNÁ MANUFAKTURA Z BESKYD

Ráda bych vám v tomto díle představila přírodní kosmetiku malé rodinné manufaktury z Beskyd. Již na začátku nás zaujal příběh Evy a Radka, kteří navštívili Mexiko a znalosti tamních šamanů využili k výrobě vlastní kosmetiky, při které nepoužívají žádné chemické složky, jako jsou minerální oleje,PEG, parabeny a soli hliníku. Jejich kosmetický přípravek obsahuje více než 90% účinných přírodních látek. Svou práci dělají s láskou a na kvalitě produktů je to opravdu vidět.

 

Naši zákazníci si oblíbili jak verzi dárkových balení deodorantů, tak modifikaci v tubě do kabelky. Nabízíme vůně lotos a vanilka & orchidej, které jsou velice oblíbeny nejen u mladých dam a slečen. Nyní v letním období neurazí vůně jasmínu, aloe vera, citronové trávy, grepu či kašmíru. Celoročně všem zákazníkům příjemně voní levandule či santalové dřevo. Vůně amante je určena pro pány. Deodorant je vyroben kombinací kokosového oleje a bambuckého másla, vůně je posílena esenciálními oleji, přísadami jsou jedlásoda a jemný kukuřičný škrob. Jedná se o čistý přírodní produkt bez umělých aromat a konzervantů.

Přírodní RaE deodoranty

196 Kč

Koupit v e-shopu

Přírodní ReE parfémy

1064 Kč

Koupit v e-shopu
 

POZVÁNKA NA SPORTFEST

FESTIVAL SPORTU, TANCE A POHYBU POŘÁDANÝ MĚSTEM ŘÍČANY

Výživový poradce Ivana Kabelková ve spolupráci s Bylinnou lékárnou chystá účast na Sportovní akci – Sportfest – Festival sportu, tance a pohybu, kterou pořádá město ŘÍČANY.

Sportfest se bude konat v sobotu 25. 6. 22 na Sportovišti U Říčanského lesa (u 3. ZŠ Říčany),
od 10 do 14 hodin.

Celé sportoviště bude plné říčanských sportovních klubů, budou probíhat ukázky sportů od florbalu, parkouru, volejbalu, karate, atletiky, přes rugby, fotbal, gymnastiku, taekwondo, až po judo, streetdance, praktický pohyb a sportovní tanec. Nejen děti si budou moci sporty vyzkoušet, podívat se na vše zblízka a mít také se možnost zvážit na měřícím přístroji InBody 370, které dokáže stanovit nejen váhu, ale také množství tělesného tuku, kosterní svaly, vodu a minerály. Budeme mít přichystané malé občerstvení a také soutěž pro děti.