Ivana Kabelkova

Ivana Kabelková

Dovolte, abych se vám představila. Jmenuji se Ing. Ivana Kabelková. Od útlého dětství se intenzivně věnuji sportu. Absolvovala jsem sportovní školu běžeckého lyžování a již od školního věku jsem dosahovala prvotřídních výsledků. Později, po ukončení aktivní sportovní činnosti v běžeckém lyžování jsem se dala na dráhu vytrvalostního běhu a v současné době se aktivně věnuji krasobruslení. Touha sportovat a vůle udržovat se v kondici pro dosahování svých cílů mě vedla k propagaci zdravého životního stylu, kde především apeluji na prevenci zdraví. Díky tomuto přesvědčení jsem vystudovala Mendelovu univerzitu v Brně, obor Chemie a technologie potravin a získala titul inženýr. Tento obor, porozumění potravinám, produktům, výrobě, technologickým procesům, legislativě atd. mi umožnily vybudovat stavební pilíř pro mou budoucí profesi. Následovala provozní praxe na pozici technologa výroby, obchodního manažera, manažera kvality potravin se zaměřením na potravinové právo a kontrolní auditorskou činnost v systému HACCP (kontrolní systém bezpečnosti potravin). Díky svému rozsáhlému studijnímu a profesnímu zázemí v oblasti potravin – výroby, zpracování, kvality, legislativy, značení, a především zájmu o problematiku zdraví člověka, zdravý životní styl, prevenci civilizačních onemocnění jsem se dostala k profesi výživového poradce, kterému se již věnuji více než 10 let. Práci zaměřuji na porozumění a analýzu stavu jednotlivce, nastavení vhodného programu, aby byl co nejvíce efektivní, funkční a trvalý. Nedílnou součástí je i koučink a podpora klientů, aby si nově nastavené a získané návyky osvojily již nastálo a staly se nedílnou součástí jejich nového já, cítili se zdravěji, lépe a spokojeněji. Má praxe sahá i do odborné lektorské činnosti, kde jsem přednášela pro základní a mateřské školy, dále jsem realizovala specializované přednášky pro výživové poradce v kurzech společnosti Nutris, dále školení pro manažery kvality obchodního řetězce Billa, řadu školení pro office centra společnosti Čeps a.s. a mnohé další.

Díky svému širokému záběru, praxi a nadšení pro tuto práci jsem vhodný výživový poradce právě pro vás!

 

Motto

Zdravá neznamená bezpečná a bezpečná neznamená zdravá a to celé ještě neznamená vhodná!
Vhodné doplňky stravy, které jsou, v primární prevenci postaveny na účinné látce a definovány délkou užívání mají pozitivní vliv na naše zdraví, na naši prevenci, na naše bezpečí. Sestava a optimalizace naší stravy na bázi pestré stravy ve vhodném „trojpoměru“ živin pro každý den vytváří předpoklady optimálních podmínek pro všechny důležité lidské činnosti.

Bezpečnost potravin

Když se však zamýšlím nad riziky dnešní doby, kam bezpochyby patří globální oteplování, šíření infekčních a neinfekčních nemocí, ale také průmyslová zátěž v rámci ekologie, tak je právě proto důležité si uvědomit, že za naše zdraví a naše životy si odpovídá každý sám. Každý by si měl uvědomit, možná popřemýšlet o tom, jak se dokáže postarat o své zdraví, o svoji tělesnou schránku v 21. století, které je uspěchané a nekompromisní. Významným podílem každý může přispět svému zdraví vhodným výběrem potravin, a tak předcházet nemocem.

Zdravý životní styl je vyšší, bezpečnější, zdravější a také chytřejší úroveň pro naše zdraví.

Moje zkušenosti

20
let v oboru výživového poradce
980
Spokojených zákazníků
85
Nejvyšší rozdíl v úbytku váhy v kg
575
Počet zvážených lidí na inBody 770

Certifikáty